- - - ΑΨΕΣ Πυθαγόρας Πυθαγόρας ΑΕ Καρλόβασι ΑΟ Πολυκράτης samos samos samos Φοίνικας Διαγόρας Ραχών Ικαρίας samos samos samos samos samos samos samos ΑΣΣΑ Αναγέννηση
Για μεγέθυνση κάντε κλικ πάνω στην κάρτα
samos

Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2013

Πολυκράτης-Καρλόβασι :0-4

Το πρώτο ημίχρονο ξεκίνησε με τους γηπεδούχους  να πιέζουν ψηλά και να κλείσουν τους διαδρόμους στους παίκτες του Καρλοβάσου. Οι φιλοξενούμενοι ανώτεροι σε όλη τη διάρκεια του αγώνα μπήκαν μπροστά στο σκορ στο 42 ΄ με γκολ που πέτυχε ο Νάγιας. Στην επανάληψη και στο 55΄ο Σπάρταλης με σουτ έκανε το 0-2 αξιοποιώντας την μπαλιά του Τζιομπάϊ , το σκορ ανέβασε στο 0-3 ο Μαρτζάβας στο 73΄  με πλασέ  και το τελικό 0-4 πέτυχε ο Τζιομπάϊ στην εκπνοή του αγώνα .
Α.Ο Πολυκράτης :(Αρχοντούλης): Λύκος, Φουντουλάκος, Τσούκας,  Τζιώτης,   Χλέκος (Γιαννούλης), Σιδέρης Ε, Λιόγκας, Φουστέρης, Φλώρος ( Λούτσος), Βούρος (Κακάνης), Καρύδης.
Καρλόβασι( Λατσάρας): Καλατζής, Ζορμπάς, Αθανασίου, Τσιτσικλής, Ντάγιας (Κατσιάννης Ι.) , Δριτσάκης,  Τζιομπάι, Καραμαρούδης, Μαρτζάβας (Βιτσετζάκης) ,  Σπάρταλης (Λυκοστράτης ),  Κατσιάννης Α.